Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: From
is: Frá

en: Vocabulary
is: Orðaforði
