Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: From
it: Da

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.
