Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: From
ja: 送信元

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。
