Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
