Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: From
ka: ვისგან

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
