Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: From
ku: له‌لایەن

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
