Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: From
lv: No

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
