Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: From
mr: कडून
