Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: From
pl: Od

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: No content available.
pl: Brak zawartości.
