Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: From
fa: از

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
