Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: From
pt: De

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.
