Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: From
ro: De la

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
