Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: From
ru: От

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.
