Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: From
sk: Od

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
