Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: From
sv: Från

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.
