Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
