Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: From
tr: Kimden

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.
