Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: From
uk: Від

en: Vocabulary
uk: Словник

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.
