Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: From
vi: Từ

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.
