Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: From
be: Ад

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
