Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: From
bg: От

en: Vocabulary
bg: Речник
