Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
