Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: From
ca: De

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
