Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: From
da: Fra

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.
