Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: From
de: Von

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.
