Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: From
el: Από

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
