Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: From
eo: De
