Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: From
et: Kellelt

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: No content available.
et: Sisu puudub.
