Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: From
fi: Lähettäjä

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.
