Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: From
fr: A partir de

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.
