Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: From
gl: De

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
