Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: From
he: מאת

en: Vocabulary
he: מילון

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
