Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: From
id: Dari

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
