Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: From
kk: Кімнен

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
