Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: From
km: ពី

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
