Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: From
lt: Nuo

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
