Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: From
nl: Van

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.
