Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: From
oc: De

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
