Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: From
sl: Od

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
