Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: From
sq: Nga

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
