Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: From
th: จาก

en: Vocabulary
th: คำศัพท์
