Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔
