Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: queue
af: tou
