Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም
