Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Term
ar: المصطلح

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Normal
ar: طبيعي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
