Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome
