Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: Storage
bs: Pohrana
