Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Term
cs: Termín

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: Storage
cs: Ukládání

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Machine Name
cs: Strojový název
