Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Storage
cy: Storfa
