Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Term
fa: واژه

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Normal
fa: عادی

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: queue
fa: صف
